PETZL Lanyard Karabinası (Boru Kancası) Tutucu
PETZL Lanyard Karabinası (Boru Kancası) Tutucu
PETZL Lanyard Karabinası (Boru Kancası) Tutucu

PETZL Lanyard Karabinası (Boru Kancası) Tutucu (C088AA00)

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Lanyard karabinası tutucu (boru kancası) (2’li paket)

Lanyard karabinası (boru kancası) tutucuları, VOLT, VOLT WIND, AVAO BOD, AVAO BOD FAST ve ASTRO BOD FAST emniyet kemerlerinin ve TOP, TOP CROLL S and TOP CROLL L üst emniyet kemerlerin omuz perlonlarına takılır. MGO karabinaları (boru kancası) düşme önleyici lanyardların her iki omuz perlonuna takılmasını sağlayarak kullanıcının lanyard tarafından engellenmesinin önüne geçer ve karabinaların (boru kancası) erişilebilir olmasını sağlar. Düşme durumunda, bu sistem MGO karabinaları (boru kancası) serbest bırakır ve şok emicinin açılmasını sağlar.

Özellikler:

  • MGO karabinaları (boru kancası) düşme önleyici lanyardların, her iki omuz perlonuna da takılmasını sağlayarak kullanıcının lanyard tarafından engellenmesinin önüne geçer ve karabinaların (boru kancası) erişilebilir olmasını sağlar. Düşme durumunda, bu sistem MGO karabinaları (boru kancası) serbest bırakır ve şok emicinin açılmasını sağlar.
  • VOLT ve VOLT WIND (1), AVAO BOD ve AVAO BOD FAST (2), ve ASTRO BOD FAST emniyet kemerleri, ve TOP, TOP CROLL S veTOP CROLL L üst emniyet kemerleri ile uyumludur

(1) 2020 ve sonrası versiyonları

(2)2018 ve sonrası versiyonları

Özellikler:

Materyal: naylon, çelik

Ağırlık: 45 g

Referanslar C088AA00 C088AA01
Renk sarı siyah
Garanti 3 yıl 3 yıl
Paket 1 1
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı